اطلاعات خود را برای ساختن حساب کاربری وارد کنید
captchaImage
با ایجاد اکانت در سایت ما قوانین سایت را می پذیرید.
برای وارد شدن نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید
نمایش
به خاطر بسپار

شرایط استفاده از پلتفرم زیما

این متن با هدف اطلاع شما از خدمات زیما برای شما، موسسات، سازمانها و جنبش هایی که از اهداف آن‌ها پشتیبانی می‌کنید تنظیم گردیده و در آن از شما به عنوان کاربر درخواست‌هایی داریم.

ما گرداننده وبسایتی هستیم برای پروژه های مرتبط با توسعه پایدار گردشگری و محیط زیست ، مسئولیت اجتماعی ما ایجاب می کند که ایجاد کمپین کاملا رایگان باشد و مبالغ جمع آوری شده برای هر پروژه کاملا صرف در همان پروژه شود. وبسایت زیما هیچ گونه درآمدی از این بخش نخواهد داشت.

از آنجا که این مبالغ با درخواست هرکدام از بانیان پروژه به حسابشان واریز می گردد، لذا امکان بازگشت مبلغ پرداختی توسط کاربر زمانی از سوی زیما میسر است که هنوز مبلغ پرداختی شما به حساب کمپین واریز نشده باشد.

بنابراین، در این شرایط باید با بانی پروژه که صاحب کمپین است، ارتباطات لازم را جهت بازپسگیری مبلغ پرداختی خود ایجاد کنید.

پس از انتخاب مبلغ و ثبت اطلاعات خود، به درگاه امن پرداخت اینترنتی منتقل می شوید و پس از اینکه فرایند پرداخت را تکمیل کردید مبلغ از حساب بانکی شما کسر شده و به حساب بانکی "زیما" واریز می شود.

این مبلغ در حساب زیما تا پایان موفق و یا ناموفق بودن کمپین باقی می ماند. در صورت توفیق، مبلغ جمع‌آوری شده پس از کسر کارمزد بانکی به حساب بانکی صاحب کمپین واریز می گردد.

در پروژه هایی که نیازمند مبلغ خاصی می باشند، در صورت عدم توفیق، مبالغ دریافت شده برای کمپین مذکور، به عنوان اعتبار به حساب "کاربری" حامیان باز می گردد.

 اعتبار زیما را می توان جهت کمک به دیگر کمپین‌های موجود در وبسایت استفاده کرد، و یا با ثبت درخواست تسویه حساب، بخشی یا تمام آن را برداشت کرد. به عبارتی، امکان بازپرداخت مستقیم، پس از واریز وجه وجود ندارد.

به ازای هر درخواست تسویه حساب، زیما 500 تومان به عنوان کارمزد از مبلغ برداشتی کسر می کند. در نظر داشته باشید که کارمزد بانکی بر اساس نوع پرداخت توسط "بانک" کسر می شود.

حریم خصوصی شما برای ما بسیار اهمیت دارد. شما می توانید سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران زیما را نیز مطالعه کنید.

اگر شما صفحه کمپینی در زیما راه‌اندازی کنید، و یا از هرگونه سرویس دیگری که ارائه می کنیم استفاده کنید، به یاد داشته باشید که استفاده از این سرویس ها برای تمامی مردم ایران و جهان در نظر گرفته شده است. هرگونه محتوای نژادپرستانه، قوم‌ستیزانه و نامعقول که باعث توهین به یک قشر خاص، ملیت و اقوام شود، نابخشودنی بوده و موجب تعلیق و یا حذف حساب کاربری فرد خاطی، بدون اطلاع قبلی خواهد شد. همچنین در نظر داشته باشید که کل محتوایی که از سوی صاحبان کمپین ارائه می شوند، نباید تحت مالکیت شخص ثالث باشند. زیما حق خود می داند که در صورت مشاهده چنین محتوایی آنرا بدون اطلاع قبلی حذف کند. در صورت نیاز به استفاده از چنین محتوایی، رضایت نامه بانی آن باید به زیما ارائه شود.

دیباچه

زیما و zeema نام‌های تجاری نهاد "زیما، ابزاری مدرن برای معرفی و حمایت آنلاین از کمپین ها" است. از این پس، کلمه‌ "زیما" به وبسایت زیما اطلاق می شود. نهاد زیما بر روی دامنه zeema.org فعالیت می کند اما به آن محدود نمی شود. این متن فقط بر استفاده شما از وبسایت و سرویس‌های مربوط به وبسایت حاکم است. لذا از شما درخواست می شود آنرا با دقت و کامل مطالعه فرمایید. اگر تمایلی به پیروی از این شرایط ندارید، امکان استفاده از وبسایت زیما را نخواهید داشت. شرایط استفاده از سرویس ممکن است دچار تغییراتی شود. این مسئولیت شماست که هر بار پس از مراجعه به وبسایت زیما، آنرا بازبینی کنید. آخرین نسخه این متن بر استفاده آینده شما از وبسایت زیما حاکم خواهد بود.

در رابطه با خیریه ها، کمپین‌ها و سازمان‌های عام‌المنفعه در وبسایت گلریزون

تمامی اشخاص حقیقی صاحب پروژه و موسسات و سازمانهای صاحب کمپین با زیما تفاهم نامه‌ای امضا کرده اند که در آن به زیما اجازه داده‌اند تا از طرف آنها برای کمپین هایشان پول جمع‌آوری کند. تمامی کمپین ها در زیما به صلاحدید زیما قرار گرفته‌اند. اما زیما مسئولیت فعالیتهای اشخاص و سازمان ها را بر عهده نمی‌گیرد. یک موسسه خیریه و یا عام‌المنفعه باید مجوز مربوط با فعالیت های خود را دارا باشد تا بتواند به عنوان خیریه رسمی در گلریزون فعالیت کند. کمپین هایی که توسط خیریه ها و سازمانهای عام المنفعه در زیما راه اندازی می شوند، با مسئولیت ارگان مربوطه و توسط یک رابط حقیقی اجرا می شوند که از موسسه و یا سازمان مجری کمپین انتخاب شده اند. زیما تنها به عنوان واسطه ای میان عموم مردم و این سازمان ها عمل می کند و مشکلاتی که خارج از حیطه فعالیت زیما ممکن است بوجود بیاید، باید با پیگیری کاربر رسیدگی شوند. اشخاص حقیقی که به دنبال راه اندازی کمپینی برای هدفی خاص هستند، مدارک هویتی خود را باید قبلا ارائه داده باشند. کمپین های اینچنینی ممکن است بدون نظارت هیچ سازمان خاصی راه اندازی شوند. لذا اشخاصی که به این کمپین ها کمک می کنند با مسئولیت و صلاحدید خود این کار را انجام داده اند و زیما هیچ مسئولیتی در رابطه با مصرف سوء مبالغ جمع‌آوری شده توسط صاحبان این کمپین ها را نمی پذیرد. امکان وجود شباهت های اسمی میان موسسات و کمپین ها وجود دارد. این مسئولیت کاربر است که مطمئن شود به کمپین مورد علاقه خود کمک می کند

مبالغ دریافتی زیما

زیما با توجه به اهمیت توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی خود، هیچ گونه مبلغی از ایجاد کمپین و مبالغ جمع آوری شده برای کمپین دریافت نمیکند

پاسداری از رمز عبور حساب کاربری زیما

این مسئولیت کاربر است که پس از انتخاب رمز عبور برای حساب کاربری امن خود، محرمانگی آن را حفظ کند. در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک در حساب کاربری سریعا جهت تغییر رمز عبور خود اقدام کنید

حریم خصوصی کاربران

سیاست های زیما در زمینه حفظ حریم خصوصی کاربران بخشی از شرایط استفاده از سرویس های زیما است. شما به تبعیت از قبول کردن شرایط استفاده از پلتفرم زیما(همین متن)، چگونگی استفاده زیما از اطلاعات شخصی خود، تحت این سیاست را تایید می کنید. شما می توانید سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران را نیز مطالعه کنید.

رفتار کاربران

شما به عنوان کاربر نباید جعل هویت کنید و یا خود را با استفاده از اطلاعات شخصی فردی دیگر معرفی کنید یا خود را به دروغ به عنوان شخصی وابسته به موسسه یا ارگانی خاص معرفی کنید. هرگونه رفتاری که "اسپمینگ" تلقی شود انجام دهید. هرگونه تبلیغ و یا ترویج مسایل نامربوط به کمپین ها و موارد نامربوط به سرویس های زیما انجام دهید. موجب تداخل و یا از هم گسیختگی سرویس دهی زیما به کاربران از طریق اشاعه هرگونه اسکریپت مخرب و یا exploit حفره های امنیتی احتمالی شوید. هر گونه اطلاعات مربوط به یک حامی را بدون رضایت وی به هر صورت نشر دهید. زیما حق خود می داند که در هر زمان در صورت عدم رعایت موارد فوق دسترسی کاربر را از سرویس سلب، و هر صفحه بحث برانگیز را بدون اطلاع قبلی حذف کند. ایجاد یک صفحه کمپین در زیما به هیچ عنوان به معنای تایید فعالیت های شخص و یا سازمان صاحب کمپین توسط زیما و جنبش مربوط به کمپین نمی باشد. زیما حق و وظیفه خود می داند که در صورت درخواست بانی جنبش مربوط به هر کمپین ایجاد شده در زیما، آن را بدون اطلاع قبلی حذف کند.

لینک ها

قرارگیری یک لینک در وبسایت زیما ابدا به معنای تائید فعالیت ها و محتوای وبسایت مذکور توسط زیما نمی باشد. رابطه کاربر با وبسایت های لینک شده در زیما و هرگونه تراکنش احتمالی انجام شده توسط کاربر در آنها مسئولیت شخص کاربر است.

علائم تجاری

نام زیما، zeema, zeema.org، و لوگوی زیما و هر اسم انتخاب شده برای هرکدام از سرویس های ارائه شده توسط زیما نباید در ارتباط با سرویس ها و فعالیت هایی غیر از فعالیت های زیما یا به شکلی که باعث ابهام و بی اعتبار کردن نام زیما شود، استفاده شود. تمامی نامها و لوگو های قابل مشاهده در زیما که مربوط به موسسه ها و خیریه های عضو زیما، همکاران و حامیان زیما می شوند تحت مالکیت آن ها بوده و با رضایت آنها در وبسایت قرار گرفته اند و نباید بدون اجازه بانی آنها به هر نحوی مورد استفاده قرار گیرند.

حق نشر

تمامی محتوای وبسایت، تحت مالکیت زیما خیریه ها و سازمانهای عضو زیما، کمپین های زیما و ارائه دهندگان اصلی آن می باشد. استفاده شخصی و غیر تجاری از این محتوا در صورت عدم دستبرد و تغییر در آن ها بلامانع بوده و هرگونه استفاده دیگر بدون اجازه زیما یا بانی حقوق نشر محتوای مورد بحث امکان پذیر نیست.

تغییرات در سرویس

زیما نهایت سعی خود را برای ارائه مستمر خدمات خود به کاربران می کند، اما این حق را برای خود حفظ می کند که در هر زمان در صورت لزوم بخشی یا کل سرویس های خود را قطع، متوقف و اصلاح کند. هرگونه سرویس و قابلیت جدید افزوده شده به زیما نیز تحت این شرایط مورد استفاده قرار می گیرد، مگر اینکه به طور اخص در رابطه با آن استثنا قائل شود. در صورت عدم رعایت این شرایط از سوی کاربر، زیما می تواند در هر زمان سرویس دهی به افراد خطاکار را بدون اطلاع قبلی قطع کند. شما می توانید در هر زمان استفاده از زیما را متوقف کنید. این شرایط بر استفاده قبلی شما از زیما همچنان حاکم خواهد بود. شرایط استفاده از پلتفرم زیما و هر گونه مشکل قضایی که برای شما به تبعیت از عدم رعایت شرایط آن بوجود آید تحت حاکمیت قانون هستند.

محدودیت و سلب مسئولیت

نهاد "زیما ابزاری مدرن برای معرفی و حمایت آنلاین از کمپین ها" مسئولیت مرگ و جراحت ناشی از عواقب کلاهبرداری های احتمالی صورت گرفته از طریق استفاده نادرست و غیر قانونی از زیما را نمی پذیرد، اما نهایت همکاری را با مراجع قضایی در صورت بروز مشکلات قانونی انجام خواهد داد. شما در صورت استفاده از زیما ریسک استفاده از آن را نیز به اختیار خود قبول کرده اید. زیما ارائه خدمات مستمر و دسترسی امن به خدماتش را به کاربران تضمین نمی کند. خدمات زیما در صورت "در دسترس بودن خدمات" و همانگونه که هست ارائه می شوند. زیما و سرویس های مرتبط با آن ممکن است بخاطر شرایطی که تحت کنترل ما نیستند، موقتا یا بطور کلی از دسترس خارج شوند. بر این اساس، بجز حقوق و تضمین هایی که در این شرایط و ضوابط ذکر شده اند، تا جایی که قانون اجازه می دهد زیما هیچ تضمین و شرایطی در رابطه با وبسایت و سرویس های مربوط به آن ارائه نمی دهد. زیما در هر زمان که لازم باشد، اعمال مربوط به نگهداری های وبسایت را انجام می دهد. در این مدت ممکن است وبسایت برای استفاده در دسترس نباشد. همچنین در شرایط استثنایی دیگر نیز امکان عدم دسترسی کاربران به خدمات و سرویس های زیما وجود دارد. زیما، طبق این متن در قبال ضرر های احتمالی تحمیل شده بر کاربران تنها در شرایطی مسئول خواهد بود که بخاطر سهل انگاری و پایمال کردن این شرایط و ضوابط توسط زیما متضرر شده باشند. مجموع خسارتی که زیما در این شرایط باید به کاربر بپردازد از مجموع مبلغ "پرداخت شده" توسط کاربر در 12 ماه قبل از متحمل شدن ضرر توسط کاربر بیشتر نخواهد شد. خسارتی که زیما به شما پرداخت خواهد کرد تحت هیچ شرایطی شامل ضرر های مربوط به هر کدام از کسب و کار های شما و یا ضرر های شخصی ناشی از استفاده از وبسایت زیما نخواهد شد. این ضرر ها می توانند شامل موارد ذیل باشند، اما به آنها محدود نمی شوند: نابودی اطلاعات از دست دادن سود از دست دادن قرارداد از دست دادن فرصت کار از دست دادن فروش از دست دادن درآمد از دست دادن حسن نیت از دست دادن معامله از دست دادن موقعیت شغلی و یا اجتماعی

بروز رسانی قوانین و شرایط استفاده

زیما در هر زمان که لازم باشد محتوای وبسایت را تغییر می دهد. این مسئولیت شماست که هر بار پس از ورود به وبسایت با مرورگر خود دوباره وبسایت را Reload کنید تا آخرین نسخه وبسایت و این شرایط و ضوابط را دریافت کنید. هیچ چیزی در این شرایط و ضوابط مانع حقوق قانونی شما از روش درست استفاده از وبسایت و سرویس های مرتبط با آن نمی شود.